fbpx
Close

Mailis Poki resultatiivne mäng Kelterni üllatuskaotusest ei päästnud

Avatar
-Mailis Pokk | Foto: Rutronik Stars Keltern Facebook

Janne Pulga ja Mailis Poki leivaisa Kelterni Rutronik Stars pidas novembri esimesel päeval selle liigahooaja esimese kodumängu, kui võõrustati Osnabrücki Girolive Panthersit. Kahjuks tuli teises voorus värskel karikavõitjal üllatuslikult vastu võtta 59:67 (15:15, 17:23, 15:11, 12:18) kaotus.

Kelterni poolelt viskasid enim punkte Eesti koondislane Mailis Pokk ja ameeriklanna Krystal Vaughn, kes viskasid võrdselt 12 silma. Lisaks võttis Pokk 18 ja poole mänguminuti jooksul 8 lauapalli (4 ründelauast)  ja jagas 2 tulemuslikku söötu. Ükski teine Kelterni mängija kahekohalise punktisummani ei küündinud. Janne pulk kogus 13 ja poole mänguminuti jooksul 7 punkti ja 2 lauapalli.

Osnabrücki poolelt kerkis 20 punktiga üleplatsinaiseks Allazia Blockton. Samantha Fuerhingu arvele kogunes 17 silma. Anomaalseteks nähtusteks tolles mängus võib pidada Kelterni kolmepunktivisete tabavust (2/21 – 9,5%) ja seda, et kahe naiskonna peale jagati 7 resultatiivset söötu (Keltern 6 – Osnabrück 1).

Ühe võidu ja ühe kaotusega 12 naiskonna seas 6. positsioonil paiknev Keltern peab järgmise liigakohtumise 7. novembril, kui Bundesliga 3. voorus võõrustatakse Halle Gisa Lionsit.

 

scroll to top
Inline
Inline