fbpx
Close

Mailis Pokk: füüsiliselt olen heas vormis, aga esitused on kõikunud üles-alla

-Mailis Pokk | Foto: Siim Semiskar

-Mailis Pokk | Foto: Siim Semiskar

Kuigi Eesti naiste koondise ääremängija Mailis Poki klubi Keltern on Saksamaa kõrgliigas hetkel hoidmas esikohta, siis ei saa eestlanna sõnul olukorraga täielikult rahule jääda, kuna eurosarjas ei õnnestunud klubil ootusi täita.

“Hooaja esimese poolega ei saa 100-protsendiliselt rahule jääda, sest langesime EuroCupist välja, kuigi meil oli reaalne võimalus pääseda edasi 16-parema hulka. Puudujäägis võistkondlikus mängus andsid esimesel hooaja poolel mitmes mängus tunda ning tänu sellele olid mõned liigamängud ning EuroCupi matšid meie jaoks väga rabedad,” selgitas Pokk olukorda portaalile Korvpall24.ee.

Keltern lõpetas naiste EuroCupi alagrupiturniiri ühe võidu ja viie kaotusega ning jäi F-alagrupis viimaseks. Nendest kaotustest kaks olid väga napid, vastavalt kahe ja kolme punktiga. Eestlanna kogus kuue kohtumisega keskmiselt 23,2 minutit, 8 punkti ja 2 lauapalli, tabades kolmepunktiviskeid 48-protsendiliselt (12/25).

“Enda esitus on olnud sel hooajal üles-alla ning ma pole veel leidnud õiget tasakaalu. Mitmel korral olen pidanud mängima ka erinevatel positsioonidel. Füüsiliselt tunnen, et olen heas vormis, kuna olen treeneritega teinud palju individuaalset tööd. Loodan järgmistes mängudes leida oma rütmi, et olla täielikult valmis play-offide tulekuks.

Kelternil on koduses liigas seatud kõige kõrgemad eesmärgid: “Sihiks on kindlasti meistritiitel ning karikavõistluste võit. Oleme seal final fouris ning turniir toimub märtsi lõpus.”

scroll to top