Mitt ja Chieti alistasid kolmanda veerandaja toel eestlastele tuttava klubi

-Arnold Mitt ja Chieti Basket 1974 korvpallimeeskond | Foto: Chieti Basket 1974 Facebook

Arnold Miti koduklubi Chieti Basket 1974 alistas Itaalia esiliigas võõrsil 62:57 Ravenna Basketi, mis on varasemalt tööandjaks olnud nii Kaspar Treierile kui ka Mikk Jurkatammele.

Tasavägise kohtumise avaveerand lõppes 12:12 viigiga ja poolajale läks Chieti 30:31 kaotusseisus. Paremuse panid külalised maksma kolmandal veerandil, mis võideti 16:9.

Kohtumist pingilt alustanud Mitt pääses väljakule neljaks minutiks, mille jooksul tõi kaks punkti (kahesed 1/2) ja hankis ühe lauapalli. 22-aastase ja 210 cm pikkuse keskmängija arvele kogunes ka üks pallikaotus ja kaks isiklikku viga.

Üleplatsimeheks kerkis Chieti ameeriklasest tagamees Pendarvis Williams, kes viskas 16 punkti. Kaotajate resultatiivseim oli ääremängija Alberto Chiumenti 13 punktiga.

Chieti klubil on punases alagrupis kirjas kuus võitu ja üheksa kaotust, mis annab võiduprotsendi alusel kaheksanda koha. Nelja võidu kõrvale üheksanda kaotuse saanud Ravenna paikneb 13 meeskonna konkurentsis 10. positsioonil.