Mitt ja Chieti alustasid Itaalia esiliiga vahegrupi mänge kaotusega

-Arnold Mitt ja Chieti Basket 1974 korvpallimeeskond | Foto: Chieti Basket 1974 Facebook

Itaalia esiliigas (Serie A2) tehti laupäeval algust vahegrupimängudega. Tugevuselt teises vahegrupis kaotas Arnold Miti koduklubi Chieti Basket 1974 võõrsil Milano Uraniale 70:73.

Chieti võitis avaveerandi 24:20 ning juhtis poolajaks 44:36, kuid viimasele perioodile mindi vastu 59:59 viigiseisult. Chietil oli lõpusekunditel veel võimalus mäng päästa, ent leedulase Paulius Sorokase kaugvise ei tabanud.

Pingilt mängu sekkunud Mitt viibis väljakul kaheksa minutit, kuid ühtegi pealeviset ei teinud. Küll kogus eestlane aga kolm lauapalli.

Sorokas viskas kaotajate parimana 20 punkti ja hankis lisaks ka kaheksa lauapalli. Milano meeskonna resultatiivseim oli 21 punkti toonud Wayne Langston.

Alagrupist ühe võidu ja kolm kaotust kaasa võtnud Chieti mängib vahegrupis kohtadele 7.-12. Pääsu play-off’i on Chieti juba kindlustanud.