fbpx
Close

Karl Johan Lips ja Chieti Basket pikendasid tuleviku üle otsustamist kahe nädala võrra

-Karl Johan Lips | Foto: Chieti Basket 1974 Facebook

Novembris kodusest Eesti-Läti liigast Itaalia tugevuselt teise liigasse Chieti Basketi meeskonda siirdunud Karl Johan Lips on senise kahe kuu jooksul saanud koroonaviiruse poolt tekitatud segaduse tõttu kaasa teha vaid neljas kohtumises. Kui esialgu pidi selguma 15. jaanuaril, kas Lips jääb klubisse pikemalt, siis nihutati nüüd seda aega 31. jaanuari peale.

Nelja kohtumisega keskmiselt 25,5 minutit platsil viibinud ja selle ajaga 10 punkti ja 4,3 lauapalli kogunud Lips sõnas Korvpall24 portaalile, et kuigi tähtajaks on kuu lõpp, siis ilmselt peaks hakkama juba mõnevõrra varem selguma, kuhu suunas klubi otsustamas on.

Küsisime Lipsult, et mis plaanid mehel on, kui Chieti ei peaks tema lepingut lõpetama, kas otsib järgmist peatuspaika samuti Itaalias, kusagil mujal välismaal või naaseb kodumaale KK Viimsisse. “Praegu on raske öelda. Eks siis agent uurib, kui peaksin teada saama, et ma siia ei jää. Eks algselt vaataks ikka siia liigasse, aga seda näeme siis, kui see leping siin peaks lõppema,” sõnas Lips.

Chieti Basket on tänavusel hooajal silma paistnud väga aktiivse mängijate vahetamisega ning need välismaalased, kes Lipsu tuleku ajal klubis olid, on praeguseks minema saadetud. Reeglite kohaselt on aga klubi jõudnud esimese mänguderingi vahetuste limiidini ning viimati tutvustatud ameeriklane DeShawn Sims on küll kohal aga ei saa klubi enne veebruaris algavaid teise ringi kohtumisi aidata. Lisaks välismaalastele vahetatakse aktiivselt ka Itaalia passiga mehi.

Liigatabelis on Chieti Basket oma regioonis nelja võidu ja seitsme kaotusega 14 meeskonna hulgas 12. positsioonil.

scroll to top