fbpx
Close

INTERVJUU | Valdo Lips poja Karl Johani siirdumisest Itaaliasse: see oli puhtalt tema otsus minna

Avatar
-Valdo Lips | Foto: Siim Semiskar

Paf Eesti-Läti korvpalliliigas on kaheksa võidu ja kahe kaotusega neljandale tabelireale tõusnud KK Viimsi/Sportlandi meeskond. Ühtlasi napsati ära ka novembrikuu parima mängija tiitel, mille sai Viimsi korvialune tugitala Ronalds Zakis. Liiga debütandi hoogu pole pidurdanud ka Karl Johan Lipsu minek Itaalia tugevuselt teise liigasse.

Korvpall24 käis Viimsi ja TalTechi lahingut vaatamas detsembri alguses. Tegelikult eriliseks lahinguks tolles kohtumises ei läinudki, sest Viimsi võitis kohtumise kindlalt. Sellega näitas liiga uustulnuk, et rongilt pole võimsat hoogu maha suutnud võtta ka seni liidrite hulka kuulunud Karl Johan Lipsu siirdumine Itaalia klubisse Chieti. Mis on viimsilaste hea mineku saladus, seda lahkasime meeskonna peatreener Valdo Lipsuga.

Kuidas oled pidanud mänguplaani muutma, kui meeskonna liidreid Karl Johan Itaaliasse läks?

Ega väga ei olegi midagi muutnud, ütleme nii. Rünnakul saavad mõned mehed rohkem viskeid, kui nad enne võtsid, aga otseselt ei ole küll midagi rääkinud, et nüüd midagi muudame. Jätkame sellega, mis meile edu on toonud. Pingilt tuleb nüüd rohkem minuteid otsida, aga eks ma hooaja peale oleksin pingil olijatele nagunii rohkem mänguaega pidanud leidma.

Loe täispikka artiklit SIIT!


Korvpall24 alustas koostööd Geenius Meediaga ning meie portaali uueks aadressiks on korvpall24.geenius.ee. Loe kolimisest täpsemalt SIIT.

scroll to top
Inline
Inline