fbpx
Close

Oliver Metsalu: Valga-Valkale läheme sajaga peale, sest meil on väga vaja võitu!

-Oliver Metsalu | Foto: Siim Semiskar

-Oliver Metsalu | Foto: Siim Semiskar

OlyBet Eesti-Läti korvpalliliiga põhiturniiri lõpplahendus viimastele play-off kohtadele on kujunemas põnevamaks, kui isegi ettekirjutatud stsenaariumiga seda võiks loota. TalTechi meeskond ei suutnud kolmapäeval põhiturniiri viiendat kohta kindlustada, kui 83:99 jäädi koduplatsil alla kaheksa hulka pääsu eest heitlevale Tallinna Kalev/TLÜ tiimile.

“Eks Kalev kindlasti tahtis seda võitu väga, aga samamoodi tahtsime ka meie, sest meil päris kindel see viies koht veel pole. Muidugi me tulime võitma seda mängu,” kommenteeris Korvpall24.ee portaalile TalTechi poolel 13 punkti, 6 lauapalli ja 5 resultatiivset söötu kirja saanud Oliver Metsalu.

Üheks kaotuse põhjuseks tõi ta välja kaitsemängu, kuna vastaste 99 punkti on võitmiseks liiga palju: “Kuigi mängupilt kõige hullem ei olnud. Parem, kui meil viimastes mängudes on olnud. Aga normaalne oleks lasta visata endale umbes 80 punkti kanti. Eksisime nii rünnakul kui kaitses, eks vaatame videost täpsemalt üle, mida saab paremini teha.”

TalTechil on ees veel kohtumine vaid eneseuhkuse eest mängiva Valga-Valka/Maks&Mooritsaga ning võit kindlustaks neile põhiturniiri tabelis viienda positsiooni. “Kindlasti läheme sajaga peale,” lubas Metsalu ja lisas: “Mingit allahindlust ei tee, sest meil on väga vaja seda võitu.”

Kui TalTech säilitab tabelis 5. positsiooni, siis veerandfinaalis kohtutakse lätlaste BK Ogrega. Metsalu kinnitas, et Kalevi kaotuse põhjuseks ei olnud see, et mõtted oleks juba play-offil: “Meil peatreener toonitab, et võtame ühe mängu korraga. Me edasise peale veel ei mõtle.”

TalTech kohtub oma põhiturniiri viimases mängus Valga-Valka meeskonnaga kodusaalis sel laupäeval ehk 23. märtsil kell 17:00.

scroll to top