fbpx
Close

Optibet Rahvaliiga laieneb: Elvast saab Lõuna-Eesti korvpallimaastikul uus jõuõlg!

Foto: Optibet Rahvaliiga

Foto: Optibet Rahvaliiga

Tänavusel hooajal rohkem kui 60 harrastuskorvpallivõistkonda ühendav Optibet Rahvaliiga jätkab uuel hooajal laienemist, kui pall pannakse mängu ka Lõuna regioonis!

Rahvaliiga korraldustiim otsis koostöös Eesti Korvpalliliiduga koostööpartnerit Lõuna-Eestis ning jaanuaris löödi käed Elvas sporditegevust vedavate Priit Värvi ja Madis Šumanoviga. Elvas saavad korvpalluritel olema suurepärased tingimused, kui suvel valmib sealne uus spordihoone.

Idee koostööks sündis kolmepoolsel kohtumisel, kus osalesid Korvpalliliidu, Rahvaliiga ja Elva valla esindajad. Elva valla sporditegelaste entusiasm, nägemus ja uue valmiva spordihoone võimalused saavad olema suurepäraseks aluseks eduka regionaalse liiga käivitamiseks ja arendamiseks.

Korvpallientusiast ja Elva vallavolikogu liige Priit Värv sõnab kommentaariks: “Tahame pakkuda kõigile Lõuna-Eesti korvpallihuvilistele võimalust mängida oma lemmikmängu uues formaadis. Rahvaliiga turniirisüsteem põhineb suuresti juba sissetöötatud ja toimival kujul nagu Põhja-Eestis.”

Elva valla spordijuht Madis Šumanov lisab: “Elvast saab Lõuna-Eesti korvpallimaastikul uus jõuõlg! Uues Elva spordihoones näevad elvakad lisaks tuttavatele aladele nüüd ka korvpalli. Ootame osalema harrastusvõistkondi lisaks Tartumaale ka Valga-, Põlva-, Jõgeva-, Võru- ja Viljandimaalt.”

Rahvaliiga nimisponsori Optibeti brändijuht Rage Riismann on samuti liiga arengute üle õnnelik: “On hea meel näha, et Optibet Rahvaliiga on võtmas sellist kuju ja lähenemas visioonile, mis alguses paika sai pandud.”

Nagu mainitud, siis uueks hooajaks valmib Elvas kõigi võimalustega suurepärane spordihoone, kus võimalused pidada korraga kaks korvpallilahingut samal ajal. Sportlastele on valmimas viis riietusruumi koos saunadega, rohkem kui 300-ruutmeetrine jõusaal, aeroobikasaal ja võimalused harrastada kergejõustikku.

Eesti Korvpalliliidu egiidi all mängitav Rahvaliiga on teist hooaega toimetamas Põhja regioonis, kus kahes erinevas turniiriformaadis on mõõtu võtmas peaaegu 60 võistkonda. Tänavu lükati nelja võistkonna osalusel mängud käima ka Lääne regioonis. Rahvaliiga parimad saavad võimaluse tõusta uueks hooajaks Saku II liigasse.

Fotol (vasakult): Eesti Korvpalliliidu liigade ja võistluste juht Henri Ausmaa, Elva valla spordijuht Madis Šumanov, Optibeti brändijuht Rage Riismann, Optibet Rahvaliiga esindaja Tarmo Keller ning korvpallientusiast ja Elva vallavolikogu liige Priit Värv.

Uueks korvpallihooajaks valmiva Elva spordihoone välivaated:

scroll to top