Pärnu ei jätnud üleplatsimees Maxhuni eestvedamisel TalTechile mingit võimalust

-Edon Maxhuni | Foto: Siim Semiskar

Paf Korvpalli Meistriliigas peeti pühapäeval ära üks mäng, milles läksid vastamisi Pärnu Sadam ja TalTech. Võõrustajad viskasid juba avaveerandil 32 punkti vastaste 20 vastu ja poolajaks oli 23-punktiline eduseis olemas. Kolmandat veerandaega alustas TalTech küll paremini ja suudeti vahe ka 16 punktile vähendada, aga viimasel neljandikul oli jällegi Pärnu selgelt 22:12 üle ja nii teeniti kokkuvõttes 101:73 võit.

Pärnu Sadam – TalTech 101:73 (32:20, 26:15, 21:26, 22:12)

Visketabavuses jäi Pärnu 56% – 40% peale. Lauavõitluse võitis TalTech 32:31 (ründelaud 13:9). Korvisööte andis Pärnu rohkem 29:15 ja vaheltlõikeid tehti samuti rohkem 14:5. Pallikaotuseid kogunes Pärnul 14, TalTechil 19.

Edon Maxhuni viskas Pärnu parimana 26 punkti. Robert Valge lisas 18 punkti ja andis 4 korvisöötu ning Mihkel Kirves järgnes 14 punkti, 5 lauapalli ja 4 korvisööduga. Märt Rosenthal sai kirja 12 punkti ja 5 korvisöötu ning Linards Januzems 12 punkti, 6 lauapalli ja 5 korvisöötu.

Eric Schmalz tõi TalTechi kasuks 21 punkti ja andis 4 korvisöötu. Toomas Raadik järgnes 18 punktiga ning Oliver Metsalu kogus 13 punkti, 7 lauapalli ja 4 korvisöötu.

Paf Korvpalli Meistriliiga jätkub teisipäeval, 16. märtsil, kui Rapla Avis Utilitas võõrustab Pärnu Sadamat.