Ebareaalne ärakukkumine: Miercurea Ciuc viskas teisel veerandajal vaid ühe punkti ja jätkas hooaega suure kaotusega

-Rait-Riivo Laane | Foto: Siim Semiskar

Rait-Riivo Laane koduklubi Miercurea Ciuc kohtus pühapäeval Rumeenia kõrgliigas Sibiu CSU võistkonnaga, kellele jäädi ülimalt kehva teise veerandaja tõttu 55:93 (17:17, 1:34, 15:25, 22:17) alla.

Visketabavuses oli Sibiu 58% – 20% parem ja lauavõitlus võideti 48:44 (ründelaud 15:10 Miercurea Ciucile). Korvisööte andis Sibiu rohkem 25:11, vaheltlõikeid tegid mõlemad meeskonnad 4. Pallikaotuseid kogunes Sibiul 10, Miercurea Ciucil 18.

Algviisikusse kuulunud Rait-Riivo Laane teenis mänguaega 23,1 minutit ja viskas 7 punkti (vabavisked 1/2, kahesed 0/3, kolmesed 2/7). Lisaks võttis ta 2 lauapalli, andis 4 korvisöötu, tegi 2 vaheltlõiget, 3 pallikaotust ja 2 isiklikku viga.

Miercurea Ciuci parimatena viskasid Miles Bowman Jr ja Vlad Corpodean võrdselt 8 punkti. Emanual Shepherd kogus sarnaselt Laanele 7 punkti ja hankis veel 13 lauapalli.

Võitjate eest tõi Kaelin Jackson 21 punkti. Xavier Rathan lisas 14 punkti, 5 lauapalli ja 5 korvisöötu ning Marquis Addison järgnes 13 punkti ja 4 korvisööduga.

Turniiritabelis asub Miercurea Ciuc kahe võidu ja 12 kaotusega 14 meeskonna seas 12. kohal. Sibiu jätkab 12 võidu ja kahe kaotusega esimesel positsioonil.

Miercurea Ciuc on taas võistlustules esmaspäeval, 15. märtsil, kui vastamisi ollakse Pitesti FC Arges meeskonnaga.