fbpx
Close

Pärnu keskmängija leidis edu võtme: panin läätsed silma!

-Karl Martin Kask | Foto: Siim Semiskar

Pärnu Sadama korvpallimeeskond pesi pühapäeval maha nädala keskel saadud häbi, kui 70:65 alistati koduplatsil Tallinna Kalev/TLÜ. Mäletatavasti kaotas Pärnu kolmapäeval samuti kodus TalTechile koguni 48:70.

“Teistmoodi oli see, et ma panin läätsed silma. Selle pealt tuligi arvatavasti parem mäng,” naljatas Karl Martin Kask mängujärgses intervjuus. “Tubli poiss!” tunnustas Saimon Sutt meeskonnakaaslast ning lisas: “Eelmine mäng oli kõige halvem esitus sel hooajal. Palju oli ebakindlust ja praegu ongi mõnedel meestel seda ebakindlust, kaasa arvatud minul. Vast nüüd saab ree peale.”

“Bamba on minust 5-6 cm kindlasti pikem ja raske oli lauas võidelda. Aga tegin seda, mida pidin tegema, ei lubanud tal vasaku käega visata ning oligi kohe poole lihtsam lauas võidelda,” kommenteeris Kask küsimust Bamba Falli ja lauapallide kohta.

Mängu lõpu võtmeks pidas Sutt Pärnu kindlamat rünnakut: “Meil Henri (Wade-Chatman) tegi otsustaval hetkel lõpus raskeid viskeid ja ma panin ka mõne vabaviske ära. Nad tegid raskeid ja lolle otsuseid ning sealt see võit lõpuks tuli.”

“Kuna eelmine mäng läks nii halvasti, siis igal mehel oli palju suurem motivatsioon mängus pingutada,” kommenteeris Kask pärnakate häälestust. Sutt lisas: “Tahtsime fännidele näidata, et me pole nii halvad ja suudame paremini mängida.”

Pühapäeval võõrustatakse Eesti valitsevat meisterklubi BC Kalev/Cramot, kes Eesti-Läti liigas liigub hetkel veel kaotuseta. “Eks me ikka keskendume ja läheme endast kõike andma,” lubas Sutt. Keskmängija Kask käis aga välja veel võimsamad vekslid: “Seda mängu läheme kindlasti võitma. Kui vaadata eelmiseid mänge, siis oleme nendega mänginud päris võrdselt ja alati on vahe sisse tulnud viimasel veerandajal.”

Pärnu Sadam – BC Kalev/Cramo heitlus toimub Pärnu spordihallis pühapäeval, 25. novembril algusega kell 17:00.

scroll to top