fbpx
Close

Pärnu Sadam tõi oma kasvandiku Kadrina Karudest uueks hooajaks koju tagasi

Avatar
-Mihkel Kersalu Päru Sadama särgis 2017. aastal | Foto: Siim Semiskar

Pärnu Sadama korvpallimeeskond jätkas kolmapäeval uue hooaja meeskonna tutvustamist noormängijate osakonnas, kui tiimi naaseb oma oma kasvandik Mihkel Kersalu.

Septembris 19-aastaseks saav 183 cm pikkune tagamängija on KK Pauluse kasvandik ja hooajal 2016/17 pääses ta kahes matšis kokku 12 minutiks väljakule ka Pärnu Sadama esindusmeeskonnas.

Viimased kaks hooaega pallis Kersalu Kadrina Karude tiimis esmalt teises liigas ja mullu esiliigas. Kui hooajal 2018/19 hooajal olid teises liigas tema keskmised näitajad 20,5 minutit, 6,7 punkti, 2,6 lauapalli ja 2,1 söötu, siis mullu esiliigas langesid need 13,5 minuti, 2,8 punkti, 1,7 lauapalli ja 2,1 söödu peale.

“Kadrina Karudele olen tänulik, et nad mind lahkelt enda juurde võtsid ja mulle võimaluse andsid. Sain tänu Kadrinale hea enesekindluse baasi,” rääkis Mihkel Pärnu meeskonna sotsiaalmeedia vahendusel.

Ootused on Kersalul suured: “Loodan jõuda nii kaugele, kui tiivad mind veavad. Endale nii-öelda piire ma ette ei pane.”

Samuti soovib ta meeskonna taas medalile viia, kuid mitte ainult pronksile: “Ootused on uuel hooajal tiimiga saavutada enamat kui kolmas koht, kuna soovin samuti tiimi ajalukku minna,” naeris verivärske Sadama täiendus.

scroll to top
Inline
Inline