fbpx
Close

Pärnu Sadama eestlaste tuumik sai täiendust, kui ka Saimon Sutt jätkab

-Saimon Sutt | Foto: Siim Semiskar

-Saimon Sutt | Foto: Siim Semiskar

Hooajal 2016/17 Pärnu Sadama korvpallimeeskonnaga liitunud Saimon Sutt jätkab ka uuel aastal suvepealinna meeskonnas mängimist. Sellega on Pärnu saanud varakult paika senise tuumiku, kui juba varem andsid oma nõusoleku jätkamiseks ka Siim-Markus Post ja Mihkel Kirves.

“Pärnu meeskond on hetkel Eestis üks parimaid kohti, kus edasi areneda ja tahaks ikka medali ka meie noore satsiga siia ära tuua,” rääkis Saimon pärast lepingu sõlmimist klubi Facebooki lehe vahendusel.

Lisaks jätkus tal kiidusõnu ka peatreener Heiko Rannulale: “Treener on meil hea ja mänguaega sain ka kõvasti, seega miks mitte uuesti Pärnu mees olla.”

23-aastase noormehe sõnul oli tal “nipet-näpet pakkumisi” ka mujalt, kuid kusagil tõsisemaks jutuks ei läinud.

Üheks suureks jätkamise põhjuseks peab Sutt ka Pärnu publikut: “Fännide toetus on oluline. See, et nad mind publiku lemmikuks valisid, andis otsusele kaalu juurde. Hea on mängida kohas, kus sa inimestele meeldid!”

“Kindlasti annan endast parima ja saame selle mängumootori kenasti käima ning siis on medal juba peaaegu, et kindel,” võttis mängija oma mõtted kokku.

Sutt tegi eelmisel aastal suure sammu arengus edasi, kui kogus 34 mänguga keskmiselt 32,5 minutit, 12,5 punkti, 4,2 lauapalli ja 2,6 resultatiivset söötu.

scroll to top