fbpx
Close

Pärnu Sadama lätlasest leegionär lahkub 12 mängu järel meeskonnast

-Ivars Zvigurs | Foto: Siim Semiskar

-Ivars Žvigurs | Foto: Siim Semiskar

Pärnu Sadama korvpallimeeskond teatas reedel sotsiaalmeedias, et poolte kokkuleppel lõpetatakse leping lätlasest tagamängija Ivars Žvigursiga.

“Pärnu Sadama meeskonna ja Ivars Žvigursi teed lähevad sõbralikult lahku. Meeskonna juht Johan Kärp kinnitab, et kerge otsus see ei olnud, kuid vastastikusel kokkuleppel oli kõigile osapooltele nii parem,” seisis Pärnu esindusmeeskonna Facebooki lehel.

Novembris meeskonnaga liitunud 24-aastane viskav tagamees/väike äär pidi hiljutistest mängudest eemale jääma, kuna teda vaevab põlvevigastus.

Žvigursi kontole kogunes pärnakana tänavusel hooajal 12 kohtumist ja keskmised statistilised näitajad olid 10,5 punkti, 3,8 lauapalli ja üks sööt. Visketabavuse protsendid olid lätlasel liiga kodulehe andmetel kahestel 54,1% ja kolmestel 31,4%.

Hooajal 2016/17 mängis Žvigurs BC Valga-Valka/Maks&Mooritsa särgis ning tõi Eesti liigas 30 kohtumisega keskmiselt 26,5 minutiga 15 punkti ja 5,8 lauapalli, 2 resultatiivset söötu ja 1,5 vaheltlõiget mängus. Läti liigas olid mehe numbrid 17 kohtumisega 26,7 minutit, 12,9 punkti, 5,8 lauapalli, 1,6 söötu ja 1,1 vaheltlõiget.

Pärnu Sadam on Paf Eesti-Läti korvpalliliiga tabelis hetkel viimasel play-offi viival kohal ehk 8. Seni on kogutud 9 võitu ja 12 kaotust.

scroll to top