fbpx
Close

Peatreeneridebüüdil Rapla võidule aidanud Toomas Annuk: kiire mäng peaks meie firmamärgiks kujunema

-Toomas Annuk | Foto: Ekraanitõmmis

Aastavahetuse paiku pärast Aivar Kuusmaa lahkumist Rapla Avis Utilitase korvpallimeeskonna abitreenerist peatreeneritoolile edutatud Toomas Annuk alustas uuel positsioonil edukalt, kui võõrsil mängiti 85:70 üle BC Valga-Valka/Maks&Moorits.

Rapla korvpallimeeskonna Facebookis avaldatud videointervjuud alustati väitega, et vaatamata skoorile tuli võit raskelt. Annuk sellega ei nõustunud: “Tegelikult ma ei ütleks, et raske oli. Meestega olen pikalt koos olnud ja töötanud. nende 3-4 päevaga, mis meil oli mänguks valmistuda, said nad suhteliselt kiirelt aru, mida me tahaks muuta ja teistmoodi teha. See ei tähenda kaugeltki, et me valmis oleks. Täna lihtsalt õnnestus. Võit oli kindel, aga kui vaadata punkte, mis viskamata jäid või mis meile kergelt ära pandi, siis on pikk tee veel minna.”

Kas Annukil on plaan Rapla mäng kiiremaks ajada? “Midagi ei ole teha, see koosseis suudab väga hästi joosta. Nüüd on vaja palli liikumine sellega kaasa tuua. Arvan, et see peaks üheks meie firmamärgiks kujunema.”

Värske peatreener soovis Valgas kasutada kõiki üheksat kaasas olnud mängumeest, kuid Markus Ruubel ja Risto Valge lõpuks siiski platsile ei pääsenud. “Ma vabandan Risto ja Markuse ees, et natuke läks lõpp ärevaks ja ma ikkagi ei riskinud neid platsile panna, kuigi kindel plaan mul oli. Aga võimalused tulevad neil lähiajal, see on selge.”

scroll to top