Play-off’iks koduväljakueelist jahtiv Sassari võttis tugeva viimase veerandajaga üllatusvõidu

-Kaspar Treier | Foto: Dinamo Sassari Facebook

Kaspar Treieri koduklubi Sassari Dinamo kohtus kolmapäeval Itaalia korvpalli kõrgliigas võõrsil Brindisi Happy Casa meeskonnaga, kelle üle saadi 97:90 (22:28, 22:16, 21:23, 32:23) võit.

Kahepunkti- ja kolmepunktiviskeid tabas Sassari paremini vastavalt 55,0% – 50,0% (22/40, 17/34) ning 52,6% – 32,3% (10/19 – 10/31). Vabavisetel oli Brindisi edukam 86,7% – 79,3% (26/30 – 23/29). Lauavõitluse võitis Sassari 40:27 (ründelaud 9:8). Korvisööte andis Sassari rohkem 17:13, vaheltlõikeid tegid mõlemad meeskonnad 9. Pallikaotuseid kogunes Brindisil 15, Sassaril 18.

Kaspar Treier teenis mänguaega neli minutit ja punktiarvet ei avanud (kahesed 0/1). Statistikasse läks veel kirja 3 isiklikku viga.

Filip Kruslin viskas Sassari parimana 22 punkti, võttis 3 lauapalli ja andis 3 korvisöötu. Jason Burnell lisas 20 punkti ja 8 lauapalli ning Miro Bilan kogus 17 punkti ja 5 lauapalli. Eimantas Bendžius järgnes 15 punkti ja 5 lauapalliga.

D’Angelo Harrison oli vastaste resultatiivseim 22 punktiga. Nick Perkins tõi 21 ja Joshua Bostic 16 punkti. Derek Willis lisas 10 punkti ja 5 lauapalli.

Turniiritabelis tõusis Sassari 18 võidu ja üheksa kaotusega neljandale kohale, sama saldo peal on ka Veneetsia Umana Reyer. Brindisi asub 19 võidu ja seitsme kaotusega teisel positsioonil.

Järgmise ja ühtlasi põhihooaja viimase mängu peab Sassari ära 10. mail, kui võõral väljakul on vastaseks Cantu Acqua S.Bernardo võistkond.