FOTOD | Põhihooaja parim Betoonimeister tõestas sama ka finaalis EMÜ vastu

-Betoonimeister/Tskk/SK Nord | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpalli Saku I liiga meistriks tuli Betoonimeister/Tskk/SK Nord, kui finaalis alistati Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid 73:59.

Avaveerand kuulus EMÜ-le 13:11, aga poolajaks oli seis 28:28 viigis. Kolmanda veerandajaga taastas EMÜ taas oma eduseisu ja viimasele neljandikule mindi vastu nende 50:46 juhtimisel. Lõpp kuulus aga täielikult Betoonimeistrile, visates kümne minutiga 27 punkti ja EMÜ suutis vastata vaid üheksa silmaga.

Võitjate parim oli Siim Laur 20 punktiga. Margus Klementsov lisas 19 silma ja 9 lauapalli ning Tiit Talumaa tõi 12 punkti. Vastaste eest viskas Gert Kaldmäe 14 punkti ja kogus 11 lauapalli. Joosep Russak tegi samuti kaksikduubli 12 punkti ja 12 lauapalliga ning 11 silma ja 10 lauapalli lisas Ott Sellis.