Poolajaks kaotusseisu jäänud Pärnu võttis parema visketabavuse ja ülekaaluga lauavõitluses ikkagi oma

-Robert Valge | Foto: Siim Semiskar

Paf Eesti-Läti korvpalliliigas peeti pühapäeval ära üks mäng, milles Pärnu Sadam võõrustas Rakvere Tarva meeskonda. Seni vaid võite tunnistanud Pärnu oli avapoolajal raskustes ja puhkepausile minnes kuuepunktiline kaotusseis tabloolt vastu vaatamas. Kolmanda veerandajaga jäeti aga Rakvere omakorda kaotusseisu ja lõpuks võeti ka hooaja neljas võit ära.

Pärnu Sadam – Rakvere Tarvas 81:69 (13:17, 17:19, 26:11, 25:22)

Visketabavuses jäi Pärnu 50% – 44% peale ning lauavõitlus võideti 41:27 (ründelaud 13:7). Korvisööte andis Pärnu rohkem 21:14, vaheltlõikeid tegi rohkem Rakvere 7:5. Pallikaotuseid kogunes Pärnul 19, Rakverel 12.

Robert Valge viskas Pärnu parimana 19 punkti ja andis 4 korvisöötu. Märt Rosenthal lisas 16 silma ja hankis 6 lauapalli ning Edon Maxhuni järgnes 13 punktiga. Hugo Toom sai kirja 11 punkti ja Linards Jaunzems tegi kaksikduubli 10 punkti ja 15 lauapalliga, kes andis veel ka 4 korvisöötu.

Rakvere poolelt tõi Devin Lee Harris 19 punkti, võttis 6 lauapalli ning jagas 6 korvisöötu. Kristaps Gluditis kogus 15 punkti ja Egert Haller 12 punkti ning 4 korvisöötu. Tormi Niits lisas 10 punkti ja sai kätte 6 lauapalli.

Paf Eesti-Läti korvpalliliiga jätkub kolmapäeval, 28. oktoobril kolme mänguga. Vastamisi on Tartu Ülikool Maks & Moorits – Rapla Avis Utilitas, BC Kalev/Cramo – Rakvere Tarvas ja Tallinna Kalev/TLÜ – TalTech.