Keltern alustas liigahooaega seljavõiduga, Mailis Pokk näitas resultatiivset mängu

-Mailis Pokk | Foto: rutronik-stars-keltern.de

Eesti koondislaste Janne Pulga ja Mailis Poki koduklubi Kelterni Rutronik Stars alustas Saksamaa kõrgliiga hooaega ülekaaluka 93:57 (13:20, 31:15, 25:13, 24:9) võiduga Heidelbergi SNP üle.

Äsja Saksamaa karikavõitjaks kroonitud Keltern alustas kohtumist võõral väljakul uniselt, mille tulemusena esimene periood ka kaotati. Järgmisel kolmel veerandajal Heidelbergist Kelternile vastast polnud ja mäng lõppes koondtulemusega 93:57 külalistele.

Krystal Vaughn viskas üleplatsinaisena Kelterni kasuks 21 silma. Resultatiivset mängu näitas Mailis Pokk, kelle arvele kogunes 17 punkti. Andrijana Cvitkovici arvele kanti 16 silma, Janne Pulk viskas 4 punkti.

Kodunaiskonna parimad olid Franziska Worthmann ja leedulanna Ieva Baghdanaviciene 12 silmaga.

Järgmise kohtumise peab Keltern Saksamaa kõrgliigas 1. novembril kodusaalis, kui külla sõidab Osnabrücki naiskond.