fbpx
Close

Post ja Sutt võtsid seeriavõidu Rapla vastu lühidalt kokku: oi, kui magus!

-Siim-Markus Post ja Saimon Sutt | Foto: Siim Semiskar

Korvpalli Eesti meistriliiga neljandas veerandfinaalmängus alistas Pärnu Sadam Rapla Avis Utilitase 88:76 ning pääses 3-1 seeriavõiduga poolfinaali, kus minnakse vastamisi Kalev/Cramoga. Pärnu Sadama Facebooki lehel avaldatud mängujärgses intervjuus jagasid värskeid rõõmsaid emotsioone Siim-Markus Post ja Saimon Sutt.

“Oi, see (võit) on nii magus,” sõnas Post mängu järel ja lisas: “Eriti jäi just see eelmine aastaga kripeldama, kus me tegelikult tasavägise mänguga seeria kaotasime. Praegu on väga mõnus tunne.” Sutt liitus meeskonnakaaslase mõttega: “Pole paremat tunnet!”

“Meie algne plaan töötas. Käsime üle välja peale ja nad ei saanud oma mängu üles. Ise jooksime ja see töötas. Neli mängu töötas, aga lihtsalt kolmas mäng läksime liiga lohakaks,” võttis Post pärnakate taktikalise plaani kokku.

Esmakordselt selles seerias tuli väljakul Rapla üks liidreid Dominique Hawkins, kuid Suti sõnul vigastusest naasnud vastasmängija tõttu nemad midagi ei muutnud: “Teadsime, et ta ilmselt mängib, aga mänguplaani me ei muutnud. Me käisime ikka üle välja peale ja tegime oma asjad ära.”

Mõlemad mängumehed tõid seeriast esimesena eraldi välja peatreener Heiko Rannula, kelle taktika töötas Rapla vastu veatult. Seejärel said kiitust ka mängijad ja loomulikult fännid. “Meil on sats nii hea, et ükskõik, mis päev on – kord paneb (Saimon) Sutt 30, kord paneb Demetre (Rivers) 30. See oli väga hea, et iga mäng oli tribüün rahvast täis. Fännide pealt me elame,” lausus Post.

Poolfinaalis on pärnakatel ees esialgu võimatuna näiv ülesanne, kui vastamisi minnakse BC Kalev/Cramoga. “Lähme endast kõike andma, eks esimene ja teine mäng on sellised, kui sealt saaks ühe kätte, siis võib kõike juhtuda,” lootis Sutt. Post lisas: “Ega me kaotama ei lähe!”

scroll to top