Branko Mirkovic tema vastu huvi tundnud Nižni Novgorodi võitmise järel: Cramosse jäämine oli õige otsus

-Branko Mirkovic | Foto: Siim Semiskar

Kalev/Cramo korvpalliklubi teenis VTB Ühisliigas juba hooaja 13. võidu, alistades Saku suurhallis lähikonkurendi Nižni Novgorodi 94:84 (21:22, 18:22, 27:15, 28:25) ja kerkides seeläbi tabelis seitsmendaks. Tagamees Branko Mirkovic oli pärast kohtumist loomulikult heas tujus ja positiivselt meelestatud.

“Iga võit VTB Ühisliigas on eriline ja meil on endiselt võimalused oma tabelikohta parandada. Selles suhtes saab ka järgmine mäng Lokomotiiviga olema ülimalt tähtis,” sõnas laupäeval 26 minutiga kolm kaugviset tabanud ja 9 punkti kogunud tagamees Branko Mirkovic Korvpall24.ee portaalile.

Mis Kalev/Cramos tänavu muutunud on? “Kõik asjad kokku. Hooaja alguses ei tundunud me nii heas hoos olevat, nüüd on kõik palju paremini. Iga võistkond vajab aega ja just hooaja lõpus on oluline kõige paremat korvpalli mängida,” lisas kogenud serblane.

Mirkovic kinnitas, et teda ei häiri karvavõrdki see, et Arnett Moultrie ja Tony Wroten viimastes mängudes särama on löönud ja tema rolli rünnakul sellega pisendanud. “Ei-ei, sellest pole midagi. Kõige tähtsamad on ikka võidud.”

Teatavasti just Nižni Novgorod soovis mõni aeg tagasi Mirkovici hooaja teiseks pooleks Kalev/Cramost endale võtta, kuid tehing jäi toimumata. Mirkovic nõustus naerulsui, et Cramosse jäämisega sai õige otsus tehtud.

Et Kalev (13-12) võitis Nižni (13-12) vastu tänavu mõlemad omavahelised mängud, kerkis Eesti esiklubi seitsmendale kohale. Otsustavaks saab nüüd viimane voor, kus Kalev kohtub kolmapäeval kodusaalis Krasnodari Lokomotiiv-Kubaniga ja Nižni samuti kodus Minski Tsmokiga.

Juhul kui Kalevil õnnestub praegust positsiooni hoida, kohtuvad nad veerandfinaalis Kaasani Unicsi või Moskva oblasti Himkiga. Nižni on tänase seisu järgi minemas vastamisi põhiturniiri võitja Moskva CSKA-ga.