fbpx
Close

Rain Veideman: Raplaga liitumine oli täiesti normaalne käik

-Rain Veideman | Foto: Siim Semiskar

Augusti keskel tuli Raplast paljude jaoks üllatav uudis, et Rapla Avis Utilitas korvpallimeeskonnaga lõi käed mullu Itaalia esiliigas Udine klubis pallinud pikaaegne Eesti koondise tagamängija Rain Veideman. Mees ise enda naasmist Eestisse just Rapla kaudu millekski erakorraliseks ei pea.

“Eks siin on suht-koht samamoodi nagu igas võistkonnas. Tavaline hooajaeelne ettevalmistus,” kommenteeris 26-aastane ja 192 cm pikkune tagamees esimeste nädalate muljeid tiimi treeningutelt klubi Facebooki lehel avaldatud intervjuus.

Kui palju loodav Eesti-Läti ühisliiga meie korvpallimaastikku muudab, sellele tagamees vastata ei osanud: “Varasem kogemus puudub ja ma ei oska rohkem seda kommenteerida. Ühisliiga oli ka üks põhjuseid Eestisse tulla, kuid kindlasti mitte peamine põhjus.”

Veideman enda liitumises Rapla klubiga midagi ootamatut ei näe ning usub, et see oli normaalne käik. Tema sõnul on lepingus punktid olemas, mis annavad talle teatud vabaduse edasi liikuda, aga täpsemalt ta neid avama ei soostunud.

“Mida rohkem erinevaid treenereid ja võistkondi sul karjääris on, seda rohkem kogemusi sa saad,” kommenteeris Veideman küsimust peatreener Aivar Kuusmaa kohta, kelle käe all ta kunagi episoodiliselt noortekoondises on mänginud.

scroll to top