fbpx
Close

Rain Veideman Serbia ja Gruusia vastu koondisesse tulla ei saa

-Rain Veideman | Foto: Siim Semiskar

-Rain Veideman | Foto: Siim Semiskar

Eesti koondise tagamängija Rain Veidemani koduklubi Mantova teatas neljapäeval, et neil ei õnnestunud vastasmeeskondadega Serie A2 liiga mängude ümbertõstmisel kokkuleppele jõuda. See tähendab, et eesolevatel MM-valikmängudel Serbia ja Gruusia vastu meie mees väljakule joosta ei saa.

Pompea mängib 20. veebruaril kodusaalis Bologna Lavoropiu Fortitudo ja 24. kuupäeval Ravenna meeskonnaga, kirjutab Eesti Korvpalliliit oma pressiteates.

Eesti rahvuskoondis kohtub viimastes 2019. aasta MM-valikmängudes 21. veebruaril Saku Suurhallis Serbiaga ning 24. veebruaril võõrsil Gruusia meeskonnaga. Kodumängu näol on tegemist Kristjan Kanguri, Janar Taltsi ja Gregor Arbeti viimase mänguga rahvusesinduse ridades.

Rain Veideman on senises kaheksas valikmängus kogunud keskmiselt 6,9 punkti ja 2,8 punkti mängu kohta.

Tagamehe koduklubi Mantova on Serie A2 liigatabelis oma regioonis hoidmas 9 võidu ja 10 kaotusega 8. kohta. Kaks koondisepausi ajal peetavat mängu on tiimi jaoks üliolulised, kuna Bologna (17-2) on liidrikohal ja Mikk Jurkatamme klubi Ravenna (8-10) vahetult Mantova selja taga.

Eestlasest tagamees on Itaalias tänavu näidanud head mängu, kui senise seitsme kohtumisega on ta kogunud keskmiselt veidi enam kui 32 minutiga 17 punkti, 4,7 lauapalli ja 3,7 resultatiivset söötu.

scroll to top