Rain Veideman viskas Ballide vastu 18 minutiga 38 punkti, kuid võit läks külalistele

-JBA USA | Foto: JBA Facebook

Teisipäeval toimus Raplas kõrgeskooriline showmäng sealse Rapla KK korvpallimeeskonna ja skandaalse LaVar Balli kokku pandud JBA USA tiimi vahel. Balli vendade juhtimisel teenisid koguni 135:123 võidu külalised.

JBA USA meeskonnas mängisid koguni kolm mängijat kõik 40 minutit ning põhilist rünnakuraskust kandsid muidugi vennad Ballid. LaMelo Ball kogus 38 punkti, 10 lauapalli, 6 korvisöötu ja 6 vaheltlõiget ning LiAngelo Ball tõi 33 silma ja 6 lauapalli. Silma paistsid ka võrdselt 24 punkti visanud Jerrel Springer ja Curtis Hollis.

Rapla peatreener Aivar Kuusmaa saatis põhimängijad küll väljakule, kuid jagas kõigile võrdselt mänguaega, sealhulgas ka reeglina esiliigatiimis pallivatele pingimeestele. Vaid 18 minutiga viskas 38 punkti ja jagas 6 korvisöötu tagamees Rain Veideman, tsenter Ronald Delph tõi 15 punkti ja 7 lauapalli ning noor tagamängija Gregor Ilves kogus 13 punkti ja 8 lauapalli.

Eestlaste kokkupuude JBA USA tiimiga pole veel läbi, kui 24. oktoobril jõuab meeskond Saksamaale, kus mängitakse Baunach Young Pikes’iga, kus teatavasti pallimas meie Kristian Kullamäe ja Henri Drell.