fbpx
Close

KK Viimsi/Noto peatreener Valdo Lips: liinid on tasakaalus ja soovime jõuda finaalturniirile

-KK Viimsi/Noto | Foto: KK Viimsi

-KK Viimsi/Noto | Foto: KK Viimsi

Teisipäeval tutvustati Viimsi Sportlandi kaupluses värsket Korvpalliklubi Viimsi/Estover esindusmeeskonda, kes ka käesoleval hooajal mängib Saku I Liigas KK Viimsi/Noto nime all. Vastuse said küsimused, kes meeskonda kuuluvad, kes istub treeneripingil, kes kuuluvad taustajõududesse, kuid räägiti ka meeskonna ja klubi eesmärkidest ning muutustest alanud hooajaks kui ka pikemalt.

Juba edukalt alanud hooajal Saku I liigas (seni peetud kahest mängust on viimsikad kogunud kaks võitu) on meeskonna peatreeneri Valdo Lipsu sõnul kahe hooaja vahel komplekteeritud meeskond, mille esimene eesmärk on pääs play-offi ja sealt edasi final four turniirile.

“Kui eelmine hooaeg jäi meil jõust puudu korvi all, siis sel hooajal on liinid kenasti tasakaalus. Loomulikult vajame õnne ja peame vältima vigastusi, nagu spordis ikka, aga selle meeskonnaga soovime jõuda nelja meeskonna finaalturniirile,” sõnas Lips pressiteate vahendusel.

Kahe hooaja vagel on muutused toimunud ka treeneripingil, kuhu Tarmo Kapperi asemel on koha sisse võtnud abitreener Martin Toomas. Toomas pidas klubi kõige professionaalsemaks organisatsiooniks, kus ta töötanud on ja nõustus peatreeneriga meeskonna eesmärgi osas: “Pärast aastaid Eestist ja korvpallist eemalolekut on mul hea meel tagasi olla. Tänud klubi juhtkonnale kutse eest. Nagu Valdo ütles, siis on meil kihvt punt ning mul on hea meel iga päev trenni või mängule minna. Selle meeskonnaga võime suuri asju teha.”

Kapten Kristjan Evart tundis head meelt meeskonna ühtlase taseme ja mängijate hea vormi üle: “Mul on hea meel, et platsil olles suudavad vastutust kanda kõik mängijad ning mängijad on heas vormis. Uuenenud meeskonnana ei ole me veel loomulikult seal, kus kevadel olema peame, aga meil on aega kokkumängu harjutada.”

Klubi tegevjuht Tanel Einaste pidas eduka komplekteerimise aluseks juba möödunud hooaega, kui lisaks esindusmeeskonnale said nooremad mängumehed võimaluse duubelmeeskonna koosseisus. “Kuigi võrreldes möödunud hooajaga on toimunud suur hulk muudatusi, ütleksin, et lapp on suurem kui auk ehk oleme mängijateturul aktiivsed olnud ja õnneks igasse liini saanud väärt täiendusi. Tore, et Valdo kõrval on Martin, kes ka U18 vanuseklassi meeskonna abitreenerina on ühenduslüli noorte- ja esindusmeeskonna vahel.

scroll to top