fbpx
Close

Rain Veideman: võin mängujuhina mõned minutid tegutseda, aga mulle ei meeldi seda kogu mäng teha

-Rain Veideman | Foto: Stings Mantova Facebook

-Rain Veideman | Foto: Stings Mantova Facebook

Itaalia korvpalli tugevuselt teises liigas ehk Serie A2 tasemel on Rain Veideman ja Mantova meeskond pühapäeval võõrsil kohtumas neile tabelis üsna ligidal paikneva Roseto Sharksi meeskonnaga. Paar päeva enne mängu toodi pressikonverentsil ajakirjanike ette ka tiimi eestlasest liider Rain Veideman.

“Siin on olnud tore ning meeskonnakaaslased ja treenerid on mind hästi vastu võtnud. Oleme oma mängu ka päev-päevalt parandanud. Treenerid räägivad iga päev, mida meilt tahetakse ja me üritame seda ellu viia,” rääkis 28-aastane tagamees, kes seni klubis oldud ajaga on viie mänguga suutnud koguda keskmiselt 36,2 minutiga 20,8 punkti, 4,4 resultatiivset söötu ja 2,4 lauapalli.

Pressikonverentsil kerkis üles ka küsimus, kas Veideman suudab ka vajadusel mängujuhi positsiooni täita. “Mängin viskava tagamängija rolli. Võin mõned minutid mängujuhina tegutseda, aga mulle ei meeldi number ühena kogu aeg mängida. Kui meil on selline olukord, (et pean mängujuhina tegutsema), siis aktsepteerin seda,” selgitas Eesti koondislane.

Veideman kinnitas, et Mantova meeskonna jaoks pole Itaalia esiliigas ühtegi sellist vastast, kus saaks lihtsalt minna kindlat võitu võtma. Iga mäng on nende jaoks raske ning võitlust ootavad nad ka Roseta Sharksi poolt.

Liigatabelis on Mantova hetkel 6 võidu ja 9 kaotusega 9. kohal, Roseto Sharks on 5 võidu ja 10 kaotusega neist kaks kohta tagapool.

scroll to top