fbpx
Close

Pärnu Sadam tõi katseajaks keskmängija positsioonile kreeklase

-Ioannis Tozios | Pärnu esindusmeeskond Facebook

-Ioannis Tozios | Pärnu esindusmeeskond Facebook

Pärnu Sadama korvpallimeeskond on enda ridadesse hankinud kreeklasest keskmängija Ioannis Toziose. Laupäeval, 12. jaanuaril võib Pärnu Sadama uus leegionär ka debüüdi teha, kui võõrsil minnakse OlyBet Eesti-Läti Korvpalliliigas vastamisi Valmiera Glass VIA-ga.

28-aastane ja 209cm pikkune Tozios esindas mullu Kreeka esiliigatiimi Ateena Doukast. Seal viskas ta keskmiselt 12,0 punkti, kogus 9, 1 lauapalli, andis 1,4 korvisöötu ja tegi 0,6 vaheltlõiget.

Tänavu kuulus Tozios samuti Kreeka esiliigas tegutsevasse Ermis Agiase võistkonda. Teadmata põhjusel sai ta kaasa lüüa vaid kahes kohtumises ning tema keskmisteks näitajateks jäid 20 mänguminutit, 3,0 punkti ja 2,0 lauapalli.

Heiko Rannula põhjendas Pärnu esindusmeeskonna Facebooki lehe vahendusel oma valikut: “Otsisime mängijat, kel oleks juba piisavalt kogemust ja liidriomadusi, kes juhendaks kaitses ja aitaks lauavõitluses. Kuna Kask sai vigastada ja Kirves alles taastub, siis pidime kiiresti otsustama. Tozios tuleb katseajale ja otsuse teeme pärast Ogre mängu (18. jaanuar – toim.).”

scroll to top