fbpx
Close

Rannar Raap: mida väiksem on skoor, seda suuremad on meie võimalused

Avatar
-Rannar Raap | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpalli meistriliigas jätkus ülipõnev veerandfinaalseeria Valga-Valka ja Pärnu Sadama meeskondade vahel tasavägiselt ka kolmandas mängus, mille võõrsil suutis Pärnu võita 64:60. Pärnu edukaimana 15 punkti ja 4 korvisöötu kirja saanud Rannar Raap usub, et selle seeria võti on kaitses.

“Tulime mängule rahulikumana kui kodumängule. Me ei keskendunud liiga palju Valga mängule, kuid muutsime kaitses paari asja ning see tõi suuresti edu. Mida väiksem on skoor, seda suuremad on meie võimalused seeria enda kasuks pöörata,” rääkis Raap Korvpall24.ee portaalile.

“Teadsime juba enne veerandfinaalseeriat, et kui tahame siit paarist edasi pääseda, siis peame ükskõik mis valemiga nende ohtlikud kaugviskajad rasketele visetele sundima. Täna see õnnestus ideaalselt ning see peegeldub Valga visatud punktides. Korvi all oleme piisavalt sitked ning sealt me suurt ohtu ei tunneta,” analüüsis kogenud Pärnu tagamees.

Järgmine kohtumine peetakse neljapäeval Pärnus ning Raap teab võtit, mis edasipääsuks vajaliku otsustava võidu neile võiks tuua: “Rünnakul on veel juurde panna – peame veel rohkem jooksma saama ja agressiivsemad olema. Kokkuvõttes olen aga arvamusel, et seeria otsustatakse sellega, kuidas kaitses vastased pidama saame!”

scroll to top
Inline
Inline