fbpx
Close

Rapla korvialust tuleb tugevdama mullu Saimon Suti koduklubis säranud inglane

Avatar
-Chris Tawiah | Foto: Rapla korvpallimeeskond Facebook

Rapla Avis Utilitase korvpallimeeskond teatas reedel, et meeskonnast on lahkunud kuu aega neid aidanud Dominique Elliott ning juba pühapäeval jookseb väljakule tiimi uus täiendus Chris Tawiah.

26-aastane Christopher Tawiah on 208 cm pikkune Inglismaal sündinud keskmängija, kes profikarjääri alustas 2016/17 hooajal Tšehhi liigas. Eelmisel hooajal pallis Tawiah eestlastele nüüd Saimon Suti koduklubina hästi tuttavas Austria meeskonnas Oberwart Gunners.

Kokku 44 kohtumisega sai tsenter Austria kõrgliigas kirja keskmiselt 24,9 minutit, 11,8 punkti, 9,8 lauapalli ja 1,5 resultatiivset söötu. Visketabavus väljakult oli inglasel 60,5% ja vabaviskejoonelt 73,1%.

Tänavust hooaega alustas mängumees belglaste Charleroi Spirous, kus kõrgliigas kogus keskmiselt 12 minutiga 4,4 punkti ja 2 lauapalli ning sai mõned minutid kirja ka kahes FIBA Europe Cupi mängus.

Rapla Facebooki lehel kirjutatakse, et Tawiahi paberimajandus on korda saadud ning mees teeb juba pühapäeval kodusaalis Rakvere Tarva vastu debüüdi.

scroll to top
Inline
Inline