fbpx
Close

Tanel Sokk lahkus Tallinna Kalevist

Avatar
-Tanel Sokk | Foto: Siim Semiskar

Augustis Tallinna Kalev/TLÜ korvpallimeeskonnaga liitunud pikaaegne Eesti koondise mängujuht Tanel Sokk lahkus ootamatult klubist, kuna soovib korvpallist puhkust. 

„Tunnen, et vajan praegu puhkust. Viimased kaks nädalat olen tundnud haigusvimma ja see ei taha kuidagi välja minna. Annan vereproovid ja sõidan perega Tallinnast välja puhkama,” rääkis Sokk Delfi Spordile. „Pean meeskonnalt vabandust paluma, et jätan nad natuke tuule kätte, aga tunnen, et nii-öelda kuul jooksis kokku.”

Edasine on Soku sõnul veel lahtine, aga kui enesetunne paraneb, siis sooviks ta veel mängimisega jätkata, kuid pole selge kus. „Vaatame, mis saab. Meeskonnad on ju komplekteeritud. Ilmselt toob ka Kalev selle ajaga juba uue mängija,” nentis ta, ent lisas, et praegune loobumine tundus õige. „Ma ei tahtnud selle otsusega venitada.”

Käimasoleval hooajal tegi 34-aastane Sokk Tallinna Kalev/TLÜ eest kaasa viies kohtumises ning viskas keskmiselt 29,5 mänguminutiga 14,4 punkti, jagas 4,4 resultatiivset söötu, võttis 1,6 lauapalli, tegi 1,2 vaheltlõiget ja 1,6 pallikaotust.

scroll to top
Inline
Inline