fbpx
Close

Rapla leegionär pärast võitu: oleme viimasel paaril nädalal väga kiiresti saanud väga heaks

-Hunter Mickelson | Foto: Ekraanitõmmis

Rapla Avis Utilitas sai laupäeval koduväljakul olulise võidu, kui suureskoorilises matšis saadi 99:96 jagu lätlaste BK Liepajast. Sisuliselt seitsme mehega kiire tempo peale surunud Rapla poolel hiilgas suurepärast visketabavust näidanud Indrek Kajupank 28 punktiga (kahesed 6/7, kolmesed 3/6, vabavisked 7/9).

“Võit on võit! Kuigi tabelis on võidupunktid käes, siis me ei saa rahul olla oma kaitsega. Ühe konkreetse asjaga nad meid peedistasid ja me ei saanud seda üldse kinni. Meie abistamine ei toiminud. Meil oli plaan nad ära lämmatada, aga ei õnnestunud. Nad olid pikast reisist vaatamata väga värsked,” rääkis Kajupank vahetult pärast mängu klubi Facebooki lehele antud intervjuus.

Ta lisas: “Eks ikka oli oodata (rasket mängu). Nad on viimasel ajal suhteliselt soliidselt esinenud. Lätis toimunud mäng oli hoopis teistsugune – rahulikum tempo ja nende tagamängijad ei õnnestunud seal nii hästi. Täna nad pea eksimatult viskasid keskpositsioonilt ja läksid ka lay-upile. Olime kaitses kehvad nende tagameeste vastu.”

Ka võitjate poolel 16 punkti ja 9 lauapalli kirja saanud Hunter Mickelson kiitis Liepaja tagaliini, kus leegionäridelt Justin Johnsonilt ja Torrance Rowe’ilt tuli vastavalt 30 ja 24 punkti ja viskavate tagamängijatena protokollis figureerivad lätlased Eduards Hazners ja Mareks Jurevicus lisasid vastavalt 21 ja 15 silma.

“Oli raske mäng ja vastased rippusid lõpuni mängus. Neil on korralik eesliin ja kaks väga kiiret tagameest. Nad tekitasid meile kogu mängu probleeme, aga suutsime vastu pidada. Oleme viimasel paaril nädalal väga kiiresti saanud väga heaks. Meis on palju võitlejahinge ning näitasime seda täna ning teenisime võidu!” oli Mickelson rahul.

Rapla meeskonnal kogus neli mängijat neli viga, kuid Mickelson kiitis peatreener Toomas Annukit, kes suutis vahetustega suuremaid probleeme vältida.

Rapla on 18-st mängust teeninud 8 võitu ning sellega asutakse hetkel 9. kohal ehk esimesena play-offist väljas. Järgmise võidu järgi sõidab Rapla Tallinnasse, kus 3. veebruaril kohtutakse TalTechiga.

scroll to top