Rauno Nurgeri võimas ründemäng tõi Huescale suure võidu

-Rauno Nurger | Foto: cbphuesca.com

Eesti koondise keskmängija Rauno Nurger (208 cm) oli rünnakul heas hoos, kui Hispaania tugevuselt teises liigas (LEB Gold) murdis Huesca liiga viimase CB Prati meeskonna skooriga 83:56 (18:15, 13:9, 24:15, 28:17).

Jõuvahekorrad olid enne kohtumist teada, kuid CB Prat tuli andma lahingut. Esimese veerandi järel oli Huesca ees vaid kolme punktiga. Järgminegi veerand oli võitluslik ning skoorivaene, kuid seejärel panid Nurger ja  Huesca oma rünnakuarsenali maksma. Väga hästi tabati just kaheseid – 65% vastaste 37% vastu. Teise poolaja pressingu vastu polnud CB Pratil enam midagi panna ning enda kontosse saadi kindel kaotus.

Rauno Nurger oli meeskonna parim, visates 23 minutiga 21 punkti (kahesed 9/10, vabavisked 3/5), võttis 2 lauapalli, tegi ühe vaheltlõike, ühe vea, ühe pallikaotuse ja pani ühe kulbi. Talle sekundeerisid Stojan Gjuroski 16 ning Martin Tyler Haws 15 silmaga.

CB Pratil tegutsesid ühtlaselt Marc Espinal 12, Joel Parra 12 ning Jose Rubio 11 silma ja 11 lauapalliga.

Võiduga kindlustas Huesca oma teist positsiooni, olles kogunud 13 võitu ja 7 kaotust. Järgmisena kohtutakse koduväljakul 2. veebruaril Bilbao Basketiga.