Kotsar ja South Carolina said konverentside omavahelises mõõduvõtus kaotuse

-Maik-Kalev Kotsar | Foto: ZUMAPRESS.com/Scanpix

Maik-Kalev Kotsar ja South Carolina Gamecocks said laupäeval SEC/Big 12 Challenge võistluse raames kaotuse, kui võõral väljakul jäädi tulemusega 70:74 Oklahoma State Cowboysile.

SEC/Big 12 Challenge’i näol on tegu kahe nimetatud NCAA konverentsi omavahelise mõõduvõtuga, mille raames peetakse 10 kohtumist, kus lähevad vastamisi 10 SEC meeskonda ja 10 Big 12 konverentsi liiget.

South Carolina jäi mängu alguses 12-punktilisse kaotusseisu (14:26), kuid suutis avapoolaja lõpuks vähendada vahe 28:33 peale. Teise poolaja alguses pääses South Carolina kahel korral Kotsari ja ühel korral Chris Silva kahepunktiviskest ühe silmaga juhtima, kuid seejärel rebis Oklahoma State taas ette. Viimase 8 minuti jooksul vahetus eduseis veel 6 korda, kuid mängu lõpp kaldus siiski võõrustajate kasuks.

Algviisikus alustanud Kotsar viibis väljakul 24 minutit ja viskas selle ajaga 8 punkti (kahesed 4/8). Lisaks võttis ta 5 lauapalli ning tegi 3 isiklikku viga.

South Carolina resultatiivseim oli 15 punktiga Chris Silva, vastastele tõi Thomas Dziagwa 19 silma.

Kotsari koduülikool on sel hooajal kogunud 10 võitu ja 9 kaotust, sealhulgas kagukonverentsis (SEC) 5 võitu ja ühe kaotuse. South Carolina jaoks jätkuvad konverentsisisesed mängud Eesti aja järgi kolmapäeva öösel, kui koduväljakul minnakse vastamisi hetkel NCAA tugevaimaks meeskonnaks peetava Tennesseega (17 võitu ja 1 kaotus).