Robert Valge vedas 18 punktiga Burgose duubli võidule

-Robert Valge ja Burgose duubelmeeskond | Foto: Club Baloncesto San Pablo Burgos Facebook

Hispaania tugevuselt neljandas liigas (EBA) toimetav Robert Valge vedas meeskonna liidrina Burgose duubli võidule Valladolidi Ülikooli üle tulemusega 81:74 (18:17, 21:22, 20:17, 22:18).

Valladolidi Ülikool tuli kohtumisele hea energiaga ning Burgose duublil oli tükk tegemist, et kohtumine kontrolli alla saada. Poolaeg lõppes viigiga 39:39. Visetel ja lauavõitluses olid meeskonnad pea võrdsed, samuti liikus sööt mõlemal hästi. Burgose duubel võitles siiski kõvemini ning nad kestsid lõpuni paremini.

Robert Valge oli meeskonna parim, kui 30,5 minuti jooksul viskas 18 punkti (kahesed 8/15, kolmesed 0/6, vabavisked 2/2), võttis 4 lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu, tegi 2 pallikaotust ja 2 viga. Teda toetasid enim Alvaro Moreno 14, Victor Hernandez 12 ja Txomin Ansotegui samuti 12 punktiga.

Valladolidi Ülikooli poolelt olid parimad Adrian Arranz 15, Alejandro Gonzalez 13, Javier Garcia 12 ning Alvaro Romo 10 silmaga.

Valge meeskond on nüüd 8 võidu ja 6 kaotusega 7. kohal. Liiga liidritel on ainult üks kaotus. Järgmisena kohtutakse 2. veebruaril koduväljakul tabelis eelviimasel kohal oleva Ordizia-Basoa Banaketaki meeskonnaga.