Robert Valge ja Burgos olid Gran Canaria lähikonkurendist selgelt üle

-Robert Valge | Foto: sanpabloburgos.com

Hispaania korvpalli kõrgliigas võttis pühapäeval Robert Valge koduklubi Burgose San Pablo 102:82 võidu Madridi võistkonna Movistar Estudiantesi üle.

Burgos asus kohtumist 26:17 juhtima ning poolajaks oldi 54:38 peal. Kolmanda veerandaja 24:19 paremus viis kodumeeskonna juba 21 punktiga ette ning lõpuvile kõlades oli Estudiantes 20 punktiga alistatud.

Robert Valge teenis mänguaega kaks ja pool minutit, mille jooksul eksis ta ühel kaugviskel. Alex Barrera tõi Burgose parimana 18 punkti, Estudiantesi resultatiivseim oli Shayne Whittington 22 punkti ja 10 lauapalliga.

Turniiritabelis tõusis Burgos (13-15) samale pulgale Janari Jõesaare kodumeeskonna Tenerife Iberostariga, jagades 10.-11. kohta. Estudiantesil (10-18) on sama saldo Siim-Sander Vene tööandja Gran Canaria Herbalife’iga ja hoitakse 14.-15. positsiooni.