fbpx
Close

Rapla poisid alustasid U13 Balti liigas samuti täisedu viie võiduga

-Raplamaa U13 korvpallimeeskond | Foto: Rapla Korvpallikool Facebook

-Raplamaa U13 korvpallimeeskond | Foto: Rapla Korvpallikool Facebook

Möödunud nädalavahetusel toimus Lätis, Madonases hooaaja esimene BBBL (poiste Balti korvpalliliiga) etapp U13 vanuserühmale. Raplamaa poisid mängisid 5 mängu ja seekord naases tiim koju ühegi kaotuseta.

Peatreener Jüri Pritšini sõnul ei olnud võidud aga üldse kerged. Esimene mäng kodumeeskonna Madona vastu toimus reedel 10.00 ning võistkonna väljasõit oli juba 04.00 öösel. Saali jõuti üsna unisena 9.45. Mäng oli raske, kuid võit võeti tulemusega 52:33, kirjutab Rapla Korvpallikooli Facebooki lehekülg.

Teine kohtumine sama päeva õhtul TTÜ võistkonna vastu võideti samuti ja seda tänu tugevale kaitsemängule (41:28).

Teisel päeva edu jätkus ja esimeses mängus alistati IMSS (Igor Miglinieksi Korvpallikool) tulemusega 46:36. Eelise tõi palliplatsil vastastest ühtlasem tegutsemine.

Laupäevane teine kohtumine oli Valmiera BSS vastu. Ülimalt raske mäng, kus kolm minutit enne normaalaja lõppu juhtis Valmiera 46:41, siis aga Rapla poisid ärkasid ja tegid spurdi 12:0, mis tagaski võidu 53:46.

Etapi viimasel päeval kohtuti Lõuna-Eesti meeskonna SE United/Zebra poistega ja sealgi saavutati võit tulemusega 62:34.

Raplamaa esinduses mängisid: Rico-Robin, Paul-Erik, Marten, Aleks, Andre-Asker, Kristo, Carl-Joonas, Henri, Sten-Markus, Janre ja Andrus.

scroll to top