fbpx
Close

Reimo Tamm: me paneme samasuguse mõnuga edasi, Raplal on asi hapum

Avatar
-Reimo Tamm | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpalli meistriliiga veerandfinaalis alistas Tallinna Kalev/TLÜ kodusaalis Rapla Avis Utilitase meeskonna 72:70 ning juhib üllatuslikult seeriat juba 2:0.

Kalev alustas kohtumist paremini, kuid teisel poolajal tuli Rapla järgi ning tundus, et favoriit võtab teises mängus siiski seeria avavõidu.

“Nad panid kolmandal veerandajal päris kõva pressi peale ja meie hakkasime rabistama. Läksime natuke paanikasse ja nemad said sellest kindlust juurde,” selgitas Kalevi poolel väga olulisse rolli tõusnud mängujuht Reimo Tamm portaalile Korvpall24.ee.

20 punkti , 6 lauapalli ja 6 korvisöötu kogunud Tamme sõnul on neist enne play-offi üle käinud vigastustelaine omal moel nende senisele edule veerandfinaalis hoopis kaasa aidanud: “Kui koosseis jääb õhemaks, siis see motiveerib neid mehi, kes platsil ning neil pole kellegi peale enam loota. Meil on vähe mehi ja kõik peavad võitlema!”

Kuna küünarnukivigastusega kimpus Kristo Saage on tiimi saanud aidata vaid mõned üksikud minutid, siis koosneb Tallinna Kalevi rotatsioon seitsmest mehest. Näiteks Tamm ise pidi rassima 36 minutit ning umbes sama palju said mänguaega ka Kiur Akenpärg, Kayel Locke ja Bamba Fall.

Kuidas sellise koormuse peale füüsis vastu peab? “No näed, veel peab,” muigas Tamm vastuseks ja lisas: “ma arvan, et ehk saavad mehed varsti ennast korda ja on meil sealt pingi lõpust ka abi tulemas, siis on jõudu rohkem.”

Vaatamata sellele, et Kalevil on poolfinaali pääsust lahutamas nüüd vaid üks võit, pole Tamme sõnul neil vaja närveerima hakata: “Pinged on ikka Raplal, neil on asi natuke hapum. Meie paneme samasuguse mõnuga edasi.”

Seeria jätkub 25. aprillil Raplas.

scroll to top
Inline
Inline