fbpx
Close

Rim ja Park Minigolf pidasid Euroliiga tasemel trilleri, liiga uustulnuk sai silma pähe

-Marek Olland ja Martin Ahven palli pärast võitlemas | Foto: Siim Semiskar

-Marek Olland ja Martin Ahven palli pärast võitlemas | Foto: Siim Semiskar

Optibet Rahvaliiga Põhja regiooni Weekend sai jätkus eelmisel nädalal pühapäevase mängudepäevaga, kui peeti taas kuus matši. Kõige põnevamaks kujunes Arctic Sport ehk tugevama divisjoni heitlus Rimi ja Park Minigolfi vahel, kus skoor jäi nii väikeseks, et isegi Euroliiga tiimid oleksid uhked. Spalding divisjonis õnnestus liiga uustulnukal N.G.T meeskonnal uue hooaja teises voorus võiduarve avada.

Pühapäevaste mängude FOTOGALERII.

Park Minigolf – Rim 49:50 (17:11, 9:15, 13:12, 10:12)

Arctic Sport divisjoni ühes tõelises trilleris võttis Rim lõpusireeni kõlades ühepunktilise võidu, kuigi võimalusi mäng enda kasuks kallutada oli mõlemal tiimil mitmeid. Huvitava statistikana tasub välja tuua, et Park Minigolf teenis kogu mängu jooksul protokolli järgi vaid ühe vabaviske, kuigi vigu tegid tiimid enam-vähem võrdselt – 18:15. Rim sai seevastu joonelt proovida koguni 18 korda, tabades vaid 6.

Võitjate poolel tehti skoori küllalt ühtlaselt, kui Martin Ahven viskas parimana 13 punkti, Kaur Jasson lisas 9 ning Janar Männistu ja Andres Suislepp võrdselt 8 silma. Kaotajaid vedasid Fredi Raba ja Ingmar Sau võrdselt 19 punktiga.

Ehton – Kontsertlavad.ee 53:46 (16:8, 8:20, 15:8, 14:12)

Kogenud mängumeestest koostatud Ehton võttis teist nädalavahetust raske võidu ning asus I divisjoni tabelit juhtima. Nimekamate meeskonnakaaslaste Kristjan Makke ja Illimar Pilki kõrvalt kerkis üleplatsimeheks Teet Reinson, kes oli rünnakul väga aktiivne ning kogus 24 punkti. Makke ja Maik-Kalev Kotsari isa Egon Kotsari arvele jäi võrdselt 10 silma. Kaotajate poolelt vastasid Argo Klemmer 19 ning Henry Sten Vainola 10 punktiga.

Arctic Sport ehk I divisjoni TABELISEIS.

-Sten Sinisalu vastaste haardes | Foto: Siim Semiskar

MGT Team – West Tallinn 47:52 (5:7, 8:19, 14:9, 20:17)

Selles Spalding divisjoni mängus võttis mõlemal meeskonnal tublisti aega, et ennast käima saada. MGT Teamil ebaõnnestus kogu avapoolaeg, kus visati kõigest 13 silma, West Tallinnal läks mäng jooksma teisest veerandist, kus oma võidule ka alus pandi.

Võitjate parematena tõid Georg-Mihkel Kodi 16 ja Marcus Moosar 12 punkti, kaotajatest Vitali Šerstnjov kogus 17 silma.

Coop/Mefab – N.G.T 50:62 (12:15, 13:15, 16:14, 9:18)

Kolm veerandit väga kinniselt kulgenud mängus sai lõpuks Rahvaliiga debütant N.G.T esimesena jalad alla ning võitis otsustava veerandi 18:9.

Johannes Sildre tõi omade edukaimana 16 punkti ning Sten Sinisalu lisas 12 silma. Coop/Mefabi poolel panustasid Reigo Nõmm 18 ning Timo Kark 12 silmaga.

Spalding ehk II divisjoni A-alagrupi TABELISEIS.

Morsad – LakiLakid 66:36 (6:7, 19:14, 22:12, 19:3)

Kuigi tänavune II divisjoni üks favoriite Morsad ei saanud ennast avaveerandil üldse käima, visates vaid 6 punkti, pandi järgmisel kolmel perioodil gaas korralikult põhja ning matši lõpus särasid tablool ühepoolsed võidunumbrid.

Tormi Talirand viskas võitjate kasuks 19 punkti ning Roosnurm lisas 12 silma. Kaotajate rünnak tugines 12 punkti toonud Gert Kuuskmäe ja 11 silma lisanud Madis Löperi meisterlikkusel.

Eelviimased/VideoCV.io – Sportsbet 56:70 (8:15, 14:17, 18:15, 16:23)

See oli huvitav kohtumine, kus Eelviimaste meeskond oli pärast kindlalt kaotatud avaveerandit pidevalt tagaajajaks ning pidevalt tundus, et kohe-kohe võetakse vahe tasa. Sportsbetil oli alati aga vastus olemas ning mängu lõppus vormistati lõpuks lausa 14-punktiline edu.

Aleksei Zavoronkov viskas parimana 24 punkti ning Dmitri Zhoga lisas 17 silma. Kaotajate poolel paistsid silma Frederik Ross 17, Urmas Lembla 11 ja Martin Kuks 10 silmaga.

Nii Morsad kui Sportsbet tõusid sellega ka II divisjoni B-alagruppi juhtima, kui mõlemad on võitnud senised kaks kohtumist.

Spalding ehk II divisjoni B-alagrupi TABELISEIS.

Optibet Rahvaliiga Põhja divisjon koosneb hooajal 2019/20 Weekend ja Regular sarjadest. Weekendi näol on tegemist mugavusformaadiga, kus mängud toimuvad nädalavahetuseti TTÜ spordihoones ning meeskondadel on kogu mängudeks vajalik ära korraldatud. Regular sarjas korraldavad võistkonnad oma kodumänge ise. Mõlemad sarjad on veel omakorda jagatud kaheks tugevusgrupiks ehk I ja II divisjoniks.


Rahvaliiga nimitoetajaks on teist hooaega järjest Optibet, ametlikuks joogipartneriks A Le Coq, varustuspartneriks FIFAA (läbi Spaldingu kaubamärgi) ning auhinnalauda on lubanud täita Kuulsaal, Fit 360, Mediq24.ee, Maremark ja Tarbatu Tervisepark.

Tarbatu Tervisepargi näol on tegemist ka Optibet Rahvaliiga ametliku tervisepartneriga, kus kõigil liigas mängivatel palluritel on läbi hooaja kõik teenused 20% odavamad! Kui juba enne hooaega on vaja oma muredele lahendust leida, siis tasub Tarbatu Tervisepargiga ühendust võtta meiliaadressil nele@tervisepark.ee.

Optibet Rahvaliiga kohta saab lisainfot ja küsimused võib esitada meiliaadressil info@rahvaliiga.ee.

scroll to top