fbpx
Close

Saimon Sutt: pea püsti, ei ole midagi hullu!

-Saimon Sutt | Foto: Siim Semiskar

-Saimon Sutt | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpalli meistriliigas teenis kolmanda koha Rapla Avis Utilitas, kes seeria neljandas ja lisaajaga mängus oli Pärnu Sadama meeskonnast võõrsil 79:75 parem. Pärnakate tagamängija Saimon Sutt ei tahtnud kaotusele vaatamata pead liiga norgu lasta.

“Valus ikka. Teist aastat järjest jäime neljandaks. Aga ma arvan, et me ületasime ennast sel hooajal. Pea püsti, ei ole midagi hullu!” kommenteeris kaotajate poolel 41,5 minutit rassinud ja 10 punkti, 5 lauapalli ja 4 korvisöötu kirja saanud Sutt Korvpall24.ee portaalile.

Sutt nõustus, et Rapla kogemustepagas oli Pärnust seeria otsustavatel hetkedel veidi kaalukam: “Võib öelda küll nii, aga ma ei tahaks vabanduseks tuua, et me oleme noored mängijad. Neil oli kogemust korvi all – Domagoj Bubalo, Indrek Kajupank ja Demonte Upson. Ja no lõpus Dominique Hawkins lihtsalt võttis ette ja tegi. Ei olnudki midagi teha tema vastu.”

“Siit on igal juhul hea edasi minna,” oli Sutt tuleviku suhtes siiski positiivselt meelestatud. “Tahan tänada oma perekonda, kõiki fänne, mängijaid ja treenereid. Kokkuvõttes olime ikka tublid, ei saa midagi muud öelda.”

scroll to top