fbpx
Close

Aivar Kuusmaa: nii pikka seeriat polegi viimastel aastatel mänginud

-Aivar Kuusmaa | Foto: Siim Semiskar

-Aivar Kuusmaa | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpalli meistriliigas võitis Rapla Avis Utilitase meeskond pronksmedalid, kui seeria neljandas mängus alistati Pärnu Sadam 79:75. Siim Markus-Posti vabaviske järgselt mindi 63:63 seisult lisaajale ja seal pani Rapla oma paremuse üpris kindlalt maksma.

Võitjate peatreeneri Aivar Kuusmaa sõnul vahetati küll eelmise aasta hõbe pronksi vastu, aga see-eest lõpetati hooaeg võiduga. “Hawkins näitas lisaajal iseloomu ja ega me mängu hästi ei alustanud. Tulime Pärnule järgi, oleks võinud ära vormistada. Olime viie punktiga ees kaks ja pool minutit enne lõppu. Aga võit on võit. Kiidan mängijaid ja fänne,” rääkis Aivar Kuusmaa ERR-ile antud intervjuus.

“Võrreldes eelmise aastaga lõpetasime hooaja võiduga. Neli aastat, neli medalit. Eelmise aasta teine koht oli lagi, mis rõõmustas. Sel aastal loomulikult pikk seeria – paljud mängijad vigastatud, nii pikka seeriat polegi neljal aastal mänginud, kus 12 mängu. Ma arvan, et kõik on rahul ja võime nüüd puhkusele minna.”

Pärnu meeskonna peatreener Heiko Rannula lisas, et kaotusega lõpetada on muidugi valus, kuid üldplaanis tuleb hooajaga rahule jääda. “Kokkuvõttes natuke enesekindlam meeskond võitis. Täna oli küll meie mäng, kuid teatud hetkedel kogenematus lõi välja. Igal juhul olen poistega väga rahul. Arenesime kõvasti hooaja jooksul, kuid eks lõpus jääb ikka selline kibe maik suhu. Kui homme ärkan, siis olen ilmselt hooajaga rahul,” ütles Rannula.

scroll to top