Venemaa esindusele kindlalt kaotanud TTÜ piirdus veerandfinaaliga

-Matthias Tass | Foto: Siim Semiskar

Moskvas toimuval üliõpilasturniiril ISBC kaotas Eestit esindav TTÜ võistkond kindlalt 65:86 Venemaa esimesele koosseisule ning veerandfinaalist seega edasi ei saadud. Võitjate teine koosseis oli samuti edukas, kui alistati Poola 84:58.

Avapoolaeg kulges tasavägiselt, kui esimese veerandaja võitsid venelased 20:17 aga teisel veerandajal vähendasid eestlased kaotusseisu ühele punktile. Kolmanda veerandaja lõppedes oli Venemaa pääsenud viie silmaga juhtima ja mäng otsustati ära viimasel neljandikul, mille TTÜ mehed 12:28 kaotasid.

Oliver Metsalu viskas 17 puntki ja kogus 6 lauapalli. Matthias Tass lisas 15 punkti ja 5 lauapalli ning Sander Viilupi arvele jäi 12 silma. Kirill Pisklov oli võitjate resultatiivseim 21 punktiga.