TTÜ teenis Ülikoolide Euroopa mängudel teise järjestikuse võidu

-Sander Viilup | Foto: Siim Semiskar

Portugalis Coimbra linnas toimuvatel Ülikoolide Euroopa mängudel sai TTÜ korvpallimeeskond kirja teise võidu, kui 81:62 alistati Münsteri Ülikool. Eile oldi 81:53 paremad Aveirost ning turniiri avamängus tuli vastu võtta 69:72 kaotus Niši Ülikoolilt.

Mäng algas tasavägiselt, aga veerandaja lõppedes oli TTÜ 22:19 juhtimas. Poolajaks tehti aga 13-punktiline vahe sisse ning pausile mindi seisult 46:33. Järgmise kahe veerandajaga kasvatati eduseisu veelgi kuue silma võrra, mis andis kokkuvõttes 19-punktilise võidu.

TTÜ poolelt viskasid võrdselt 15 punkti Oliver Metsalu, Norman Käbin ja Sander Viilup. Levan Maskhulia lisas 10 ning Levi Martin Giese 9 silma. Vastaste resultatiivseimad olid Stephan Kreutzer ja Leo Padberg võrdselt 11 punktiga.

Ülehomsest tehakse algust veerandfinaalmängudega.