fbpx
Close

Saimon Sutt: saame pika poisi juurde, siis teeme suuri tegusid veel

Avatar

Eelmisel aastal Austria kõrgliigas pallinud, kuid tänavu kodumaale naasnud ja Rapla Avis Utilitase särgi selga tõmmanud koondise tagamängija Saimon Sutt teeb tiimi eest esimesi ametlikke mänge. Kolmapäeval viskas ta 21 punkti, jagas 6 söötu ja hankis 5 lauapalli, kui Paf Superkarika veerandfinaalseeria esimeses kohtumises jäädi võõrsil 75:76 alla Tallinna Kalev/TLÜ meeskonnale.

Sutt andis pärast mängu ka esimese intervjuu Rapla videomehele Rain Oksaarele, kus kiitis tiimi ühist hingamist: “On väga meeldiv siin meeskonnas olla. Ma (Toomas) Annukit ja paljusid mängijaid tunnen juba ammusest ajast. Gregorit (Ilves), Joonast (Šein) ja Sveni (Kaldre). Meil on päris hea sisekliima siin. Ainult kütame edasi ja saame pika poisi juurde ja ma arvan, et teeme suuri tegusid veel.”

Miks mullu austerlaste Oberwart Gunnersis pallinud Sutt pärast esimest välishooaega kodumaale naasis? 25-aastane ja 2-meetrine mängumees vastas: “Koroona pani korraliku põntsu ja oli lihtsam seda hooaega Eestis alustada. Rapla tegi mulle hea pakkumise ja siin ma olen.”

Hooaja algus pole kerge olnud, sest tööd tehakse klubis mehemoodi. “Raske on,” tunnistas Sutt. “Trennid on ja koormus platsil on kõva. Midagi kerget pole platsi peal. Nagu näha, siis meil tsentrit veel pole. Nüüd õnneks tuli ja nädala pärast peaks ka tema platsil olema. Siis läheb vähe kergemaks ma arvan.”

Intervjuu lõpetuseks leidis Sutt veel ühe võimaluse Rapla meeskonna ühist hingamist kiita: “Täitsa tip-top poisid (on kõik). Nagu ütlesin, siis sisekliima on väga hea ja kõik on kenasti sisse sulandunud. Elame, näeme.”

scroll to top
Inline
Inline