Siim-Markus Post: hooajaga olen rahul siis, kui kaelas on pronksmedal!

-Siim-Markus Post | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpalli meistriliiga pronksiseerias peetakse täna neljas kohtumine. Seeriat läks laupäeval 90:79 võiduga 2-1 juhtima Rapla Avis Utilitas meeskond.

Enne tähtsat mängu andis Basket.ee portaalile intervjuu viimases mängus üleplatsimehena 27 punkti, 11 lauapalli ja viis söötu kogunud Pärnu Sadama tagamängija Siim-Markus Post. Kohtumine täna kell 19.10 Pärnus, otseülekanded Delfi TV ja TV6 vahendusel!

Vedasid laupäeva kogu meeskonda päris kõvasti. Kolmandal veerandil tuli Rapla pisut energilisemalt peale ja lasite vahe sisse. Kust sinu arvates kõige suurem erinevus tuli ? Viskasite ju tegelikult küllaltki kõrge protsendiga, kui vabavisked välja jätta.

Nad muutsid teisel poolajal oma kaitset, tulid kôrgemalt ja agressiivsemalt peale. Kolmanda veerandaja alguses saidki nad tänu sellele paremini käima ja kerge edu sisse. Hawkins oli nii rünnakul kui kaitses päris hea.

Oled sel hooajal tõusnud meeskonna üheks liidritest. Kuidas ise senise hooajaga rahul oled?

Vôrreldes eelmise hooajaga arvan, et on olnud selge edasiminek. Vaja on stabiilsust paremaks saada. Ja rahul olen siis, kui kaelas ripub pronksmedal.

Milliseid korrektuure peate tegema, et tänases mängus edu saavutada?

Viskama rohkem punkte kui vastased! Aga tegelikult kaitses paremini mängimame ja hoidma nad umbes 75 punkti peal. Siis on meil hea voimalus võita

Mida ikkagi eelmises mängus Kaldrele ütlesid?

Rahulik trashtalk. Proovisin ta väristama panna, sest oli mõne kolmese sisse pannud.

Mängid suvel tihtipeale 3×3 korvpalli. Kas ka sel aastal ? Olümpiaala ju ikkagi.

Pole nii kaugele veel ette mõelnud, aga arvan et mônest etapist võtan kindlasti osa.

Mis mõtted on sul järgmise hooajaga seoses?

Ei oska veel midagi kindlalt öelda, liiga vara selleks. Hetkel keskendun täielikult sellele hooajale.