fbpx
Close

Siim-Markus Post magusast finaalivõidust Bofti vastu: loodan, et nii hakkabki olema

Avatar
-Martin Paasoja (Boft) takistab veaga Siim-Markus Posti | Foto: Siim Semiskar

Laupäeval Viimsis peetud 3×3 korvpalli Eesti meistrivõistluste III etapi eliitsarja ehk World Tour klassi võitjaks krooniti KK Viimsi meeskond koosseisus Karl Johan Lips, Egert Haller, Kristjan Evart ja Siim-Markus Post, kes finaalis võttis kaugvisete toel 21:17 võidu seni hooaega domineerinud Bofti vastu.

“Väga magus võit! Meile käis juba vaikselt pinda, et ainult Boft ja Boft kajas igal pool. Meil oli esimesel etapil Tallinnas võit päris lähedal, aga nüüd saime selle kätte ja väga mõnus on. Loodan, et nii hakkabki olema,” kommenteeris Korvpall24.ee portaalile KK Viimsi eest pallinud Siim-Markus Post ilmselgelt rahulolevana.

Tagaliinikolmik Post-Haller-Evart on 3×3 korvpallis ülimalt ohtlik oma viskevõimsuse tõttu ja Post kinnitas, et kaugvisetel on selles formaadis suur roll. “Täna oli küll ilm ilus, aga kerge tuul puhus ning visete peale väga loota ei saanud. Pidi rohkem korvi all madistama ja mürama. Aga õnneks meil vedas ja panime lõpus väga rasked kaugvisked ära, mis tõid meile võidu,” sõnas Post. Ta lisas: “3×3 korvpallis on kaugvise väga tähtis. Kõik mehed peavad suutma visata. Kaks punkti on poole rohkem kui üks punkt. See on ikka väga valus, kui sulle kaugelt pidevalt ära pannakse.”

Korvi all hoidis KK Viimsi mängu koos meistriliigas Tallinna Kalev/TLÜ tiimi esindanud ääremängija Karl Johan Lips, kes Rakvere etapil kaasa teha ei saanud. “Tema ongi meie ainukene nii-öelda big man (suur mees – inglise k.). Lips peabki lauda koristama ja kaitses lappima. Ta on meil kõva lüli. Lips osales meiega juba ka esimesel etapil, aga Rakvere etapile pidi minema sõbra pulma ja ei saanud meile appi tulla,” kiitis Post, kelle sõnul on neil plaan hoida seda nelikut võimalikult hästi koos läbi kogu suve.

23-aastane ja 183 cm pikkune mängujuht on viimased kolm kõrgliigahooaega pallinud Pärnu Sadama ridades, kuid uue hooaja plaane ta enda sõnul veel teinud pole. “Võtan ühe päeva korraga, ühe nädala korraga. Teen trenni ja mängin 3×3 korvpalli,” muigas Post lõpetuseks.

scroll to top
Inline
Inline