fbpx
Close

Sotsiaalmediast irdunud Hezonjal on eelteadmised Eestist olemas, Zubac päris hästi veel biiti ei jaga, aga lubas õppida

-Mario Hezonja | Foto: Siim Semiskar

Esmaspäeval EM-finaalturniiri kolmandas mängus on Eesti koondise vastaseks Horvaatia meeskond. Avavoorus napilt 85:89 Kreekale alla jäänud horvaadid purustasid teises kohtumises suurelt 86:65 Suurbritannia.

Lisaks Horvaatia kodustatud ameeriklasele Jaleen Smithile (pikem intervjuu ilmub õige pea) sai Korvpall24 portaal jutule ka nende NBA staari Ivica Zubaci ja varasemalt samuti NBA-s toimetanud, aga nüüd Euroliigas möllava Mario Hezonjaga, et küsida, kui palju on nad juba Eesti koondiseks valmistunud ning keda ja mida nad meie meeskonnast teavad. Siinkohal tasub kahte horvaati kiita, sest mehed olid väga mõnusa suhtumisega ning jutustasid ajakirjanikega hea meelega.

Hezonja alustas aga sellest, et selgitas, kui keeruline on olla tippkorvpallur nõudlike fännidega riigis. “Sa ju tead kuidas see asi on. Kaotame ühe veerandaja ja oleme halvim meeskond korvpalli ajaloos, võidame ühe mängu ja oleme meistrid. Selline on meie (horvaatide – toim.) mentaliteet. Aga mida vähem me sellele tähelepanu pöörame, seda parem. Peame lihtsalt keskenduma oma meeskonnale, keskenduma sellele, mida Mula (peatreener Damir Mulaomerovic – toim.) räägib ning kuidas meid ette valmistab ja võtma mäng mängu haaval,” muigas Hezonja.

scroll to top