fbpx
Close

Sten Sokk TalTechiga liitumisest: tahtsin rohkem mängida, mitte pikkadel sõitudel lihtsalt kaasas olla

-Sten Sokk | Foto: Siim Semiskar

Pikalt Eesti koondise mängujuhiks olnud 32-aastane ja 184 cm pikkune Sten-Timmu Sokk tegi algavaks hooajaks karjääris olulise muudatuse, kui lahkus Eesti esiklubist BC Kalev/Cramost ning liitus TalTechi meeskonnaga. Pallivirtuoosi enda sõnul jääb küll esmapilgul mulje, et ta astus mängutasemes tagasi, kuid selle kompenseerib algaval hooajal eeldatavalt talle langev suurem mängukoormus ja tähtsam roll.

Korvpall24 rääkis Sokuga eelmisel nädalal peetud Paf Eesti-Läti korvpalliliiga avaüritusel, kus kõikide meeskondade esindajad said näidata oma kokkamisoskust ning samal ajal meediale algava hooaja kohta mõtteid jagada. Kuna Sokk on hetkel taas vigastuse küüsis, siis uurisime muuhulgas, millal teda taas platsil võiks näha ning kuidas mõjutab vaikselt turjale hiiliv vanus tema tervist sportlasena.

Proovime hinnata ka TalTechi meeskonna algava hooaja tugevust, uurime, kas tuttava peatreeneri Alar Varraku käe alla ja mitmete tuttavate mängijate kõrvale on lihtsam minna või vajab ka see protsess teatavat harjumist ning loomulikult küsime Sokult, kuidas tema arvates mõjutab see käik Eesti koondist, kui 2022. aastal on meid ees ootamas EM-finaalturniir.

scroll to top