fbpx
Close

Siim-Sander Vene tõsine ajugümnastika: 15 liikumist erinevate variatsioonidega tuleb selgeks saada kolme trenniga

Avatar
-Siim-Sander Vene | Foto: CB Gran Canaria Facebook

Eesti korvpallikoondise liider Siim-Sander Vene saab tänavu uue kogemuse võrra rikkamaks, kui ääremängija sõlmis värskelt lepingu Limoges’i klubiga ja hakkab mängima Prantsusmaa kõrgliigas. Varasemalt Leedu, Saksamaa, Läti, Itaalia ja Hispaania meistriliigades ning VTB Ühisliigas pallinud eestlane on juba kolmapäevast alates oma uue klubi juures ja mingit rahulikku aega sisse elamiseks Venel pole.

“Kõik on käinud väga kiirelt. Esmaspäeva õhtul hilja pärast kella 22 oli esimene telefonikõne ja kolmapäeva keskpäeval maandusin juba Prantsusmaal,” sõnas 30-aastane ääremängija Korvpall24 portaalile. “Meditsiinilised testid on läbitud ja esimesed treeningud tehtud. Ees on tihe graafik ja aega väga kohanemiseks pole. Sisuliselt esimese nädalaga on kohe kolm mängu.”

Kuna kõik käis tõepoolest väga kiiresti, siis suurt taustatööd meie mehel klubi kohta aega teha polnud, kuid selleks puudus ka otsene vajadus. “Võistkonda eelnevalt ikka teadsin ja olin neist kuulnud. Tegemist on pika ajaloo ja korraliku kultuuriga klubiga,” sõnas Vene tiimi kohta. Kesk-Prantsusmaal asuva Limoges’i linna klubi on tõepoolest 1993. aasta toonase Euroliiga meister ja lisaks sellele 11-kordne Prantsusmaa tšempion.

Tiimi esialgses pressiteates oli konkreetselt kirjas, et eestlane palgatakse täitma vigastada saanud 25-aastase ja 196 cm pikkuse prantslase Assane Ndoye rolli. “Esialgu on leping kaheks kuuks, umbes nii pikaks arvatakse tema vigastuse pikkuseks olema,” selgitas Vene.

Loe täispikka intervjuud SIIT!


Korvpall24 alustas koostööd Geenius Meediaga ning meie portaali uueks aadressiks on korvpall24.geenius.ee. Loe kolimisest täpsemalt SIIT.

scroll to top
Inline
Inline