Sven Kaldre supermäng viis Rapla võidu kaugusele pronksmedalitest

-Sven Kaldre | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpalli meistriliiga 3.-4. koha mängus teenis Rapla Avis Utilitas 90:79 võidu Pärnu Sadama üle ja asus kolme võiduni peetavat seeriat 2:1 juhtima.

Rapla alustas kohtumist võimsalt, kui võitis avaveerandi 29:19, kuid poolajaks suutsid pärnakad seisu viigistada. Võõrustajad haarasid kolmanda veerandajaga uuesti seitsmepunktilise eduseisu ja neljanda veerandaja jooksul paistis, et võitjas enam kahtlust pole. Pärnul õnnestus aga viimase minuti alguses vahe viiele silmale vähendada ja põnevuse tagasi tuua, kuid kokkuvõttes sai kodumeeskond 11-punktilise võidu ikkagi kätte.

Sven Kaldre oli Rapla parim 21 punkti (kolmesed 6/12), 8 lauapalli ja 5 korvisööduga. Dominique Hawkins lisas 19 ja Indrek Kajupank 15 silma. Pärnu poolelt kerkis üleplatsimeheks Siim-Markus Post, kelle nimele jäi 27 punkti ja 11 lauapalli. Mihkel Kirves tõi 14 ja Nemanja Miljkovic 12 punkti.

Meeskonnad lähevad uuesti vastamisi 22. mail.