Udine suutis lisaajal ühe punktiga võita ning veerandfinaali jätkata

-Rain Veideman | Foto: Udine Facebook

Itaalia korvpalli esiliiga veerandfinaalis suutis Rain Veidemani kodumeeskond Udine 67:66 võita Casalet. Kolme võiduni peetavas seerias ollakse endiselt 1:2 taga.

Kohtumine algas Udine jaoks üpris ebaõnnestunult, sest avaveerandil suudeti vaid viis punkti visata vastaste 12 vastu. Teisel veerandajal näidati aga paremat minekut ja poolajale mindi Casale napis 29:28 eduseisus. Enne viimast neljandikku oli Udine pääsenud nelja punktiga ette, kuid 40 minuti täitumisel oli seis 59:59 viigis ja nii siirduti lisaajale. Järgmisel viie minuti jooksul tasavägine heitlus jätkus, kuid võõrustajad suutsid visata kaheksa punkti Casale seitsme vastu ning kokkuvõttes raske võidu kätte saada.

Rain Veideman Udine koosseisu ei kuulunud. Võrdselt 17 punkti said tiimi eest kirja Kyndall Dykes ja Troy Caupain. Casale parimad olid Brett Blizzard 15 ja Jamarr Sanders 14 punktiga.

Meeskonnad lähevad taas vastamisi 21. mail.